Regulamin

1. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 30% całego pobytu. W przypadku braku wpłaty rezerwacja jest nieważna. Resztę należności za zamówiony pobyt pobieramy w dniu przyjazdu.

2. W dniu przyjazdu pobierana jest opłata klimatyczna zgodnie z obowiązującym cennikiem w naszej gminie.

3. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.

4. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku anulacji rezerwacji do 4 tygodni przed planowanym przyjazdem. Później zadatek przepada.

5. Po zakończonym pobycie pobieramy opłatę za zużycie wody i prądu według podliczników znajdujących się w domkach.

6. Dla komfortu wypoczywających cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 8:00. Państwa goście są naszymi gośćmi ale tylko do godziny 22:30.

7. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich cenne przedmioty.

8. Wynajmujący w pełni odpowiada za wszelkie uszkodzenia i zniszczenia w domku. Wszystkie usterki techniczne prosimy niezwłocznie zgłaszać do właściciela obiektu.

9. We wszystkich domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia świeczek, smażenia ryb i frytek oraz palenia papierosów. Prosimy o korzystanie z popielniczek znajdujących się na zewnątrz.

10. Za rzeczy pozostawione w domkach właściciel nie ponosi odpowiedzialności.

11. W związku z tym, iż to rodzice lub opiekunowie ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo swoich pociech korzystanie przez dzieci z placu zabaw (trampolina, huśtawki, itp. ) odbywa się pod ich opieką.

12. Zwierzęta są akceptowane tylko po konsultacji z właścicielem obiektu przed dokonaniem rezerwacji. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.Szanowni Państwo, mamy nadzieję, że zapewnimy Państwu pełne zadowolenie i komfort wypoczynku.